MÁME NAKRYTO

Štěňátka očekáváme koncem ledna a února.

MEMORIÁL JAROSLAVA MENŠÍKA

Ve dnech 9. - 10.9.2017 jsme se s Mary Any-Bon zúčastnili Memoriálu Jaroslava Menšíka s CACT - pořádaný OMS Opava, v honitbě MS Bítov. Tento Memoriál zastřešuje klub německého křepeláka a skládá se z lesních zkoušek a zkoušek barvářských. Startovalo 12 psů, z toho 8 německých křepeláků. V sobotu jsme na LZ skončili se 340 body v I. ceně - celkově 1. místo. V neděli na BZ se 132 body, I.cena, 1. místo. Celkově jsme tedy tento Memoriál vyhráli a rovněž získali titul CACT.

ZKOUŠKY VLOH A PODZIMNÍ ZKOUŠKY

O víkendu (22. a 23.4.2017) jsme se s Mary Any-Bon zúčastnili ZV a PZ konaných MS Havířov (OMS Karviná). Mary si vedla velmi dobře a i přes velmi nepříznivé počasí, kdy nás celé dny doprovázel déšť, sníh a kroupy, skončila oba dny v I.ceně - ZV 4. místo, PZ dokonce nádherné 1. místo. Tímto Mary splnila všechny podmínky k uchovnění.

Výsledek RTG

Mary Any-Bon - výsledek RTG DKK - 0/0!!!

Březost potvrzena

Březost Chilli potvrzena! Štěňata by se měla narodit okolo 12.2.2017.

II. Ročník Oblastní výstavy v Kelči

6.7.2016 - II. Ročník Oblastní výstavy v Kelči - Tak jako v loňském roce, i letos jsme se zúčastnili této úžasné výstavy. Bylo přihlášeno celkem 12 křepeláků, což je neuvěřitelný počet na tento typ výstavy. Posuzovala paní rozhodčí Lenka Frnčová. S sebou jsme měli mladou Mary Any-Bon,která se dostala do třídy mladých jen jeden den po dosáhnutí 9 měsíců, svou třídu vyhrála a porazila dvě nádherné 14 měsíční fenky. Dále se předvedl i Jasper vom Herzrain, ten ve třídě pracovní - V1, VT, OV a zároveň opravdu nečekané pro nás jako majitelé NK - vyhrál v závěrečných soutěžích BIS pracovní pes. Na výstavě byli i další odchovanci z naší CHS a to: Lucas Any-Bon ve třídě mladých - V1, VTM, v závěrečných soutěžích se umístil na 1. místě jako nejlepší mladý pes, Joshua Any-Bon ve třídě otevřené - V1, VT, Kony Any-Bon ve třídě mladých - V3, Iggi Any-Bon tř. pracovní - V1, VT.

nejlepší pracovní pes 2015

14.6.2016 - Neuvěřitelné se stalo skutečností, Jasper Vom Herzrain se stal nejlepším pracovním psem klubu německého křepeláka za rok 2015!

Klubová výstava NK

4.6.2016 - ve Velenovech u Klatov se konala VIII. samostatná klubová výstava klubu německého křepeláka. Na tuto výstavu bylo přihlášeno 83 jedinců. Vše se odehrávalo v příjemném prostředí střelnice MS Velenovy a to za krásného počasí. Posuzovali Ing. Fialová Lenka - feny, MVDr. Šimek František - psi. Výstavu jsme si náležitě užili a proto bychom chtěli za celou moravskou výpravu poděkovat organizátorům za skvěle připravenou akci a poskytnuté zázemí, zejména rodině Radinových (CHS Z Radinova Dvora) a Ing. Stanislavu Jáchymovi (CHS Od Vícenického potoka). Budeme ještě dlouho vzpomínat a už se moc těšíme na další ročník. Křepelákům zdar!

Na klubové výstavě se předvedlo 9 jedinců z CHS Any-Bon a to:

Nikita tř.štěně VN1, NEJ. ŠTĚNĚ
Mary tř. dorostu VN, NEJ. DOROST
Lara ve tř. mladých – V
Ira tř. otevřená – VD
Honey tř. pracovní - V1, CAC
Iggi tř. pracovní - V4
Lucas tř. mladých - VD
King of the Hunt tř. mladých - V1, CAJC, BOJ
Joshua tř. otevřená – V
Jasper vom Herzrain tř. vítězů - V2, res. CAC

Moc děkujeme všem majitelům našich odchovánků za skvělé předvedení a reprezentaci CHS.